Obavijest roditeljima o početku rada Dječjeg vrtića Novi Marof od 11.5.2020.

Temeljem Odluke Vlade Republike Hrvatske od 23.4.2020. godine, od 11. svibnja 2020. godine omogućava se rad predškolskih ustanova za djecu čija su oba roditelja zaposlena ili djetetu koje živi samo s jednim roditeljem te ne postoji druga mogućnost zbrinjavanja djeteta.
Organizaciju rada Dječjeg vrtića Novi Marof ćemo organizirati sukladno Uputama za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 za ustanove ranog i predškolskog odgoja objavljene od strane HZJZ –a 29.4.2020. https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2020/03/Upute-vrtici-i-skole-29-4-2020.pdf
Za djecu koja se ne uključuju u odgojno obrazovni rad od 11. svibnja 2020. godine, Dječji vrtić Novi Marof omogućava daljnji nastavak odgojno obrazovnog rada putem rada na daljinu.
Svi roditelji koji imaju potrebu za smještajem djece u Dječji vrtić Novi Marof od 11. svibnja 2020. godine, trebaju popuniti i potpisati Upitnik i Izjavu te iste dostaviti osobno u Dječji vrtić Novi Marof ili poslati na e-mail: [email protected] .

Obavijest roditeljima možete preuzeti ovdje.

Upitnik možete preuzeti ovdje.

Izjavu možete preuzeti ovdje.